Česko-finský automotive den

Dne 12. listopadu 2020 od 10:00 do 16:00 proběhne online Česko-finský automotive den, který se bude věnovat sdílení znalostí a zkušeností s novými trendy v automobilové výrobě a mobilitě.

Datum konání
12.11.2020
Typ akce
Pracovní setkání
Země určení
Česká republika Česká republika
Finsko Finsko
Místo konání
online
Další akce v kategoriích

Čeští a finští zástupci budou hovořit o současné situaci v sektoru automotive a mobility, jak obě země podporují inovace v sektoru a o tématech jako jsou chytrá výroba a digitalizace nebo udržitelnost a čistá mobilita. Budete mít příležitost si poslechnout odborníky ze společností jako jsou Delfoi, Unikie, Škoda Auto nebo EVC Group.

Finsko je jedním z lídrů v EU v oblasti digitalizace a svými dovednostmi v oblasti ICT mění svět. Kromě kompetencí v oblasti digitalizace vozidel má Finsko silné zkušenosti s inteligentní výrobou i nad rámec Průmyslu 4.0 – ve vývoji bezdrátových technologií a inteligentních továren. Do roku 2035 se Finsko chce stát uhlíkově neutrální, což je mimořádně ambiciózní cíl v mezinárodním měřítku, kterého chce dosáhnout díky znalostem v oblasti elektrifikace vozidel, obnovitelných paliv a hodnotového řetězce baterií: od zdokonalování materiálů pro výrobu až po recyklační řešení. Ve Finsku také vznikl dnes již dobře známý koncept mobility jako služby.

Informace:

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ +420 296 342 500

Doporučujeme