Česko-mongolský obchodní den

Dne 31. března 2021 od 09:00 proběhne online setkání českých a mongolských podnikatelů z různých sektorů Česko-mongolský obchodní den.

Datum konání
31.03.2021
Typ akce
Pracovní setkání
Země určení
Mongolsko Mongolsko
Místo konání
online
Další akce v kategoriích

Akce bude zahájena prezentací České hospodářské komory a poté bude možné realizovat vzájemná online B2B jednání jednotlivých firem.

Cíl:

Cílem akce je projednání obchodních a podnikatelských zájmů a předání konkrétních nabídek či poptávek obou stran.

Určení:

V současné době je zájem a a pořadatelé doporučují účast českých firem z oblasti stavebnictví, zemědělství, energetiky, zdravotnictví, leteckého průmyslu, vodohospodářství, zpracování odpadů a dopravy.

Podle konečného složení portfolia a zaměření firem, které z obou stran projeví zájem o účast, zajistí české velvyslanectví prostřednictvím shora zmíněných komor, aby se k B2B online rozhovorům přihlásil co největší počet adekvátních partnerů z druhé země. Cílem akce organizované Velvyslanectvím ČR v Ulánbátaru je omezit dopady bariéry způsobené současnou pandemií Covid19 a přispět touto cestou k oživení a rozvoji ekonomických styků obou stran a ke zvýšení vzájemného obchodního obratu v této relaci.

Informace:

  • Pro registraci k účasti na uvedené akci se mohou mongolské firmy hlásit do 19. 03. 2021 u paní J. Budsuren na zahraničním oddělení mongolské Národní průmyslové komory, e-mail foreignrelation@mongolchamber.mn a současně u paní Jamsran Tserendulam, ekonomické specialistky Velvyslanectví ČR v Ulánbátaru, e-mail: tserendulam_jamsran@mzv.cz, tel.: +976/99018708.
  • Registrace českých firem, které mají zájem se v Mongolsku touto formou představit a předat své nabídky mongolským partnerům, je možná do 19. 03. 2020 na e-mailové adrese: talafus@komora.cz. Podmínky účasti na akci mohou české firmy projednat na výše uvedeném emailu.
  • Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ talafus@komora.cz

Doporučujeme