Druhé česko-saské setkání podnikatelek

Země konání:
Ostrov u Tisé Česká republika
Typ akce:
Seminář
Datum konání:
26. 09. 2019

Dne 26. září 2019 proběhnev Ostrově u Tisé setkání žen podnikatelek z Čech a německého Saska (region sousedící s Českem, především okolí Drážďan).Jste podnikatelka – kosmetička, kadeřnice, švadlena, truhlářka, fotografka, knihařka,… hledáte nové kontakty na českém i německém trhu, zajímají vás zkušenosti podnikatelek z obou příhraničních regionů, chcete si na chvíli odpočinout od každodenních starostí, hezky si popovídat a užít si dámský den?

Využijte příležitosti a setkejte se s českými a saskými ženami podnikatelkami.

Setkání navazuje na loňský úspěšný první ročník česko-saského ženského dialogu, který se uskutečnil v Děčíně a zahrnoval i prohlídku zámku. Do Děčína přijely ženy z různých řemeslných oborů, nejvíce se sešlo kosmetiček, švadlen a fotografek. Zastoupeny byly i ženy z dalších oborů: stavebnictví, pískování skla, ruční výroba mýdel, výtvarná tvorba, ruční výroba knih či hudebních nástrojů, pekařka a z Drážďan přijela i jedna řeznice. Došlo tak ke sdílení zkušeností podnikatelek z tradičních ženských profesí s ženami, které se věnují ojedinělým, často již mizejícím řemeslům. Akce byla velmi úspěšná, proto je zde zářijové pokračování.

Podobný rozsah je plánován i v letošním roce. Ženy představí své výrobky, projekty, nápady, což bude jistě velmi inspirativní. Poté se v uvolněné a přátelské atmosféře již rozvine neformální diskuse (k dispozici budou tlumočníci) mezi účastnicemi, následovat bude komentovaná prohlídka Budyšína.

Určení:

Akce je určena jak pro malé, tak i pro střední podnikatelky.

Informace:Kontaktní informace

+420 225 855 312Pravidelné novinky e-mailem