Česko-tchajwanský webinář: Odolná partnerství v dodavatelském řetězci v oblasti elektromobility

Česko-tchajwanský webinář: Odolná partnerství v dodavatelském řetězci v oblasti elektromobility proběhne ve středu 19. října od 09:00 přes platformu webex.

Datum konání
19.10.2022
Typ akce
Seminář
Země určení
Tchaj-wan Tchaj-wan
Místo konání
online
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

Tchajwanský průmyslový a technologický výzkumný institut (ITRI) inicioval seminář zaměřený na potenciální spolupráci v oblasti elektromobility a vybral si k tomu za partnera Svaz průmyslu a dopravy ČR.

Industrial Technology Research Institute (ITRI) je institut s největším počtem patentů na obyvatele země na světě, který získal již přes 100 ocenění udělovaných každý rok stovce nejlepších inovací z celého světa. Spolupracuje s univerzitami, nemocnicemi a firmami z různých sektorů, stejně tak s partnery v zahraničí s cílem uvádět inovace do praxe. Ústředí ITRI má přes 6 000 zaměstnanců. Podnikatelská delegace Svazu průmyslu a dopravy ústředí ITRI ve městě Hsinchu navštívila v roce 2019 a prohlédla si showroom, kde jsou prezentovány výzkumné projekty z různých oblastí, na kterých divize institutu pracovaly a následně proběhl seminář zaměřený na oblast vědy a výzkumu, který organizoval ITRI se svým českým partnerem TAČR.

Svaz průmyslu a dopravy ČR Vás tedy zve k online účasti přes platformu webex.

Informace:

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Mgr. Sabina Tančevová / manažerka pro mezinárodní vztahy Svazu průmyslu a dopravy ČR / stancevova@spcr.cz / +420 225 279 402

Doporučujeme