Česko-uzbecké business fórum

Česko-uzbecké business fórum za účasti premiérů obou zemí, které organizuje Ministerstvo průmyslu a obchodu ve spolupráci s Hospodářskou komorou České republiky jako součást návštěvy premiéra Uzbekistánu Abdully Aripova, proběhne dne 11. října 2023.

Datum konání
11.10.2023
Typ akce
Fórum
Země určení
Uzbekistán Uzbekistán
Místo konání
Hotel Hilton, Pobřežní 1, Praha
Další akce v kategoriích

Kromě premiéra České republiky Petra Fialy a premiéra Republiky Uzbekistán Abdully Aripova se svými projevy mj. vystoupí ministr průmyslu a obchodu Jozef Síkela, uzbecký ministr hornictví a geologie Bobir Islamov, prezident či viceprezident Hospodářské komory České republiky, ředitel Uzbeckého národního IT Parku Farhod Ibragimov, předseda Uzbecké asociace podniků elektrotechnického průmyslu Mirzijod Junusov a ředitel Uzbecké asociace chemického průmyslu Timur Muchamedžanov.

Na akci bude za Uzbeckou stranu přítomno přes 170 stakeholderů z institucí a dalších organizací včetně 70 zástupců firem působících v řadě sektorů, mimo jiné v oblasti těžby a geologie, zemědělství a zemědělských technologií, farmaceutického průmyslu a health-tech, dopravy a textilního průmyslu.

Informace:

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Matyáš Viktora / Ministerský rada, Oddělení východní Evropy, západního Balkánu a Střední Asie, Odbor evropských zemí MPO ČR / viktora@mpo.cz / +420 224 852 003

Doporučujeme