ChatGPT

Vzdělávací institut ELAI, pořadatel Týdne inovací ČR, největší tuzemské události v oblasti inovací, se chce na podporu inovací, přelomových technologií a souvisejících témat zaměřit ještě systematičtěji.

Datum konání
30.03.2023
Typ akce
Seminář
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
online
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

Proto bude od konce března organizovat setkání, debaty či rozhovory se zajímavými osobnostmi. První z nich, věnovaná fenoménu ChatGPT, se uskuteční už ve čtvrtek 30. března 2023 od 19:00 a bude k dispozici zdarma online.

Diskutovat budou např. Václav Dejčmar, spolumajitel RSJ, Senta Čermáková, ředitelka pro inovace v Deloitte, Jan Tyl, vývojář a CEO Alpha Industries, nebo Ivana Karhanová, ředitelka marketingu společnosti Adastra.

Je ChatGPT hype, nebo významná disrupce? Tak zní titul první ze série debat v rámci nové platformy Innovation Talks. Její účastníci se budou zabývat hlavně tím, jaké jsou možnosti praktického využití ChatGPT a také jeho dopady na naše pracovní i soukromé životy.

Senta Čermáková, ředitelka pro inovace v Deloitte a lektorka ELAI, by během diskuze mj. ráda otevřela téma, které považuje za mimořádně důležité: jak se dívat na AI nástroje ve vzdělávání. Vývojář a CEO Alpha Industries Jan Tyl se chce zaměřit na nejnovější vývojové trendy v oblasti AI a jejich dopady na HR či inovace, nebo na to, jak tyto pokročilé modely mohou zlepšit komunikaci a spolupráci v organizacích. Čtvrtým hostem bude Ivana Karhanová, ředitelka marketingu společnosti Adastra, která plánuje zamýšlet se například tím, koho umělá inteligence nahradí v právě v oblasti marketingu.

Pořadatelé zvou všechny zájemce ke sledování diskuze online, živý přenos bude volně k dispozici na sociálních platformách Týdne inovací ČR: na YouTube, také na Facebooku i na LinkedInu.

Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Martin Zika / zika@elai.cz / +420 736 755 001

Doporučujeme