ČMZRB nabízí nové přístupy a poradenství při přípravě projektů

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR pořádá dne 8. června 2021 od 10:00 v rámci projektu Rok nových příležitostí 2021 webinář na téma ČMZRB nabízí nové přístupy a poradenství při přípravě projektů.

Datum konání
08.06.2021
Typ akce
Seminář
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
online
Další akce v kategoriích

ČMZRB má zájem informovat případné zájemce o svých nových produktech a přístupech, které mohou být pro současné a potenciální klienty banky zajímavé při zvyšování udržitelnosti jejich projektů. Oblast udržitelnosti se vztahuje stále více zelených projektů, mezi které patří stále více energeticky úsporné projekty, ale pomoc a poradenství se může týkat i dalších podnikatelských aktivit.

Program ELENA je novou aktivitou banky, která má podpořit přípravu energeticky úsporných projektů u podnikatelských subjektů a také ve veřejném sektoru, kdy náklady při přípravě projektu budou hrazeny z prostředků programu, které jsou získané od Evropské investiční banky ve výši 90%, a klient se na nákladech podílí jen z 10%.

Oblast úspor energie je stále významnější při ochraně životního prostředí, ale má velký význam i při snižování nákladovosti při spotřebě energie a tím má pozitivní vliv na konkurenceschopnost podnikatelů. Bude představen specifický přístup při řešení projektů metodou Energy Performance Contracting.

Program:

  • 10:00 – 10:20 Nové produkty a přístupy ČMZRB v oblasti udržitelnosti – Ing. Václav Trnka – ředitel pobočky Plzeň
  • 10:20 – 10:40 Program ELENA – podpora při přípravě energeticky úsporných projektů – Dr. Čestmír Hrdinka – koordinátor týmu ELENA
  • 10:40 – 11:00 Úspory energie a projekty EPC – Ing. Vladimír Sochor specialista pro EPC
  • 11:00 – 11:15 Diskuse a závěr

Informace:

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Ing. Tomáš Zdražil / Event manager, koordinátor projektu Rodinná firma / zdrazil@amsp.cz / +420 736 414 283

Doporučujeme