Creative Business Cup 2024

Agentura CzechInvest pořádá už sedmý ročník soutěže Creative Business Cup. Jejím cílem je ocenit nejkreativnější startupy v Česku. Národní kolo soutěže bude příští rok hostit Liberec.

Datum konání
15.11.2023
Typ akce
Společenská akce
Země určení
Česká republika Česká republika
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

Na vítěze čeká nejen prestižní ocenění, ale i účast ve světovém finále, kde české startupy pravidelně obsazují přední pozice.

Národní kolo Creative Business Cup je otevřené všem startupům z kreativního průmyslu, jako je design, móda, architektura, digitální hry, software, gastronomie, film, knihy, tisk či televize, rozhlas nebo hudba. Bez ohledu na definici je zásadním faktorem lidský talent a kreativita. Porota posuzuje nejen inovativní přístup startupu, ale také jeho potenciál stát se světově úspěšnou firmou a obstát v široké konkurenci mezi ostatními projekty.

Informace:

  • Přihlášky do soutěže budou spuštěny 15. listopadu.
  • Poté bude vybráno deset finalistů, kteří se představí v březnu příštího roku na národním kole soutěže v Liberci. Vítěz bude hájit národní barvy na globálním finále kreativních startupů v Kodani, kde se popere o umístění se světovou špičkou v kreativním průmyslu.
  • Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ +420 606 022 512

Doporučujeme