Cybersecurity Twister pro malé a střední firmy

V oblasti informační a kybernetické bezpečnosti malé a střední firmy často nevědí, kde začít. A co více – nejsou si ani vědomy toho, že mají nebo mohou mít nějaký bezpečnostní problém.

Datum konání
04.04.2024
Typ akce
Seminář
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
online
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

Komplexní řešení je příliš nákladné, nejisté a zdlouhavé. A než nastane skutečná škoda způsobená únikem data nebo paralýzou činnosti firmy v důsledku kyberútoku, chybí často motivace k řešení problému.

Ale právě proto je tu konsorcium našeho Evropského centra pro digitální inovace (EDIH) CyberSecurity Hub CZ, které může i těm nejmenším firmám efektivně, rychle a navíc bezplatně pomoci s řešením rizik v oblasti informační a kybernetické bezpečnosti a tím posílit jejich bezpečí a odolnost.

Na semináři si přiblížíte, jakým typickým rizikům v oblasti bezpečnosti dat firmy dnes čelí a jak se na jejich zvládnutí připravit – a to např. i s využitím testovacích, vzdělávacích, konzultačních a dalších služeb našeho konsorcia.

Informace:

  • Účast na webináři i veškeré služby EDIH CyberSecurity Hub jsou pro malé a střední podniky díky podpoře z programů Digitální Evropa a Národní plán obnovy zcela zdarma.
  • Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ info@czechinno.cz

Doporučujeme