Czechia Travel Trade Day

Do konce března se mohou tuzemští podnikatelé v cestovním ruchu a organizace destinačního managementu přihlásit na Czechia Travel Trade Day.

Datum konání
24.04.2023 - 25.04.2023
Typ akce
Veletrh, výstava
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
Brno
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

Jedna z největších tuzemských akcí na podporu incomingu se uskuteční ve dnech 24. a 25. dubna 2023 v Brně pod záštitou a za účasti ministra pro místní rozvoj Ivana Bartoše.

Czechia Travel Trade Day, který se v minulosti konal v Karlových Varech, Českých Budějovicích, Liberci, Plzni a Olomouci, znamená dva dny intenzivních mezinárodních obchodních jednání. Součástí jsou i poznávací cesty po Jihomoravském kraji pro zahraniční cestovní kanceláře.

Pondělní akci budou předcházet ukázkové cesty po Jižní Moravě. Ve 2 dnech 4 skupiny nákupčích a novinářů poznají největší skvosty, gastronomii, vinařskou turistiku a mnoho dalšího tak, aby destinaci zapojily do své nabídky.

V Brně nebudou chybět ani ředitelé zahraničních kanceláří CzechTourismu. Poskytnou konzultace o aktuální situaci v cestovním ruchu v jednotlivých zemí včetně tipů na obchodní příležitosti, informace o kulturních dimenzích či o tom, jací jsou a co preferují turisté z té které části světa. Pozitivní zprávou je, že turistů v Česku po pandemii covidu-19 postupně přibývá. 19,5 milionů loňských cestovatelů znamenalo meziroční 71 % nárůst. Turismus v Česku táhli rezidenti, loni jich u nás cestovalo 12,1 milionů. Hostů ze zahraničí bylo cca 7,4 milionů.

Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ TTD@czechtourism.cz

Doporučujeme