Data Restart

Celodenní konferenci Data Restart, která se zaměřuje na webovou i ne-webovou analytiku, data science a business inteligence, pořádá od roku 2018 digitální agentura Taste.

Datum konání
03.11.2022
Typ akce
Konference
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
Mutlifunkční centrum Dlabačov, Bělohorská 24Praha 6
Další akce v kategoriích

Akce je nyní největší offline konferencí o datech v České republice. Letos se bude konat 3. listopadu 2022 v multifunkčním centru Dlabačov v Praze. Je určená pro provozovatele webů, majitele e-shopů, marketingové manažery, analytiky, online marketéry, agenturní i freelance konzultanty. Přednášky ocení jak méně zkušení specialisté, tak i analytičtí guru.

Obsah:

  • Při sestavování programu Data Restartu 2022 si pořadatelé položili klíčovou otázku, kam směřuje datová analytika a jak bude asi vypadat v příštích pěti letech. Průvodcem konference bude moderátor Michael Koch, který se věnuje digitálnímu a politickému marketingu očima projektového managementu. V agentuře Taste zastává pozici Head of Business a spoluzakládal server Digichef.
  • Program začne v 09:00. Řečníci, kteří nesou zvučná jména v oblasti datového modelování, připravili řadu aktuálních témat. Kde jsme teď a kde budeme za dva roky, shrne ve své keynote Honza Tichý. Pavel Jašek z české pobočky Googlu bude mluvit o tom, jak se řídí marketing s nedokonalými daty. Propad dat? Řešíme. Intenzivně. Radek Kupr představí Consent Rate, nástroj, který digitálním agenturám usnadňuje život. Jak spojit IT a byznys do datových produktů, ukáže Tomáš Bouma z DataSentics. O tom, že se PPC-čkařům změní cílení kampaní, není pochyb. Jak na výkonnostní kampaně v období cookie apokalypsy shrne David Janoušek. Dotýká se ztráta dat i velkých mediálních domů? Dotýká se nás čtenářů? Problematiku poodhalí přednáška Davida Voráčka z Economie. Společný projekt Seznam.cz a CPEx o Czech Ad ID představí Dominik Kosorin a Lukáš Šmol.
  • Marina Mchedlishvili se zaměřuje na aktuální téma, jak budovat silné datové strategie v době po zavedení cookies. Připravila tipy, jak uspět v budoucnosti, kde budou existovat pouze údaje se souhlasem, nebo žádné údaje.

Informace:

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Ondřej Lučan / academy@taste.cz

Doporučujeme