Den otevřených dveří MPO

Dne 28. října 2019 otevře Ministerstvo průmyslu a obchodu brány veřejnosti, konkrétně hlavní budovu v ulici Na Františku 32 v Praze 1, včetně běžně nepřístupné prosklené kopule, reprezentativních salónků či pracovny ministra.

Datum konání
28.10.2019
Typ akce
Ostatní
Místo konání
Praha 1, Na Františku 32
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriíchHistoricky poprvé se na akci představí také začínající technologické firmy, tedy start-upy. Díky nim se budete moci například ponořit do virtuální reality, seznámit se s unikátním zvukovým systémem a souvisejícím průmyslovým designem, který v sobě spojuje různé technické disciplíny, funkčnost a estetiku. To vše v souladu s Inovační strategií 2019 – 2030 a národní hospodářskou vizí Czech Republic: The Country For The Future, kterou Vám představí osobně ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček.

Den otevřených dveří se uskuteční u příležitosti výročí vzniku samostatného Československa. Budova MPO z dílny Josefa Fanty i doprovodný program za prohlídku zcela jistě stojí. Spojují v sobě významnou historii, tedy tradici, a technologií a inovacemi nabitou budoucnost.

Další informace včetně videa

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ jakupaj@mpo.cz / +420 224 853 205

Doporučujeme