Depo Startup Pitch IMPACT edition

Depo Startup Pitch IMPACT edition proběhne v úterý 23. listopadu od 17:00 do 19:00 přes platformu Zoom.

Datum konání
23.11.2021
Typ akce
Konference
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
online
Další akce v kategoriích

Investiční skupina DEPO Ventures organizuje online událost, která se zaměří na investování s dopadem. Investice do sociálně nebo environmentálně prospěšných projektů není filantropie, ale naopak rychle rostoucí byznys.

V rámci prezentace představí investorům svá inovativní technologická řešení zástupci nadějných startupů nejen z Česka, ale i ze střední a východní Evropy. V panelové diskuzi se potkají Silke Horáková z investičního fondu Tilia Impact Ventures, Václav Gregor z investičního akcelerátoru Soulmates Ventures, andělský investor Douglas Wong a partner DEPO Ventures Michal Ciffra.

Online akce začne panelovou diskuzí, která rozvede téma investování s dopadem a třeba poskytne návody a tipy, jak startupy, které mají potenciál změnit svět, vybírat a investovat do nich. Následuje druhý blok, kde se ve třech minutách představí 10 vybraných startupů. Porotci jim následně dají pár otázek a na závěr vyberou nejlepší startup. V posledním bloku se všechny projekty rozdělí do místností (breakout rooms), do kterých mohou účastníci volně vstoupit a ptát se zakladatelů na doplňující otázky. Celá akce má za cíl zvýšit povědomí o IMPACT startupech a podpořit jejich investování a rozvoj.

Informace:

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ eliska.vamosova@depoventures.com

Doporučujeme