Digitalizace daní a účetnictví v České republice

Dne 14. října 2021 od 09:30 do 17:00 se v Praze uskuteční konference na téma Digitalizace daní a účetnictví v České republice, kterou pořádají Komora daňových poradců ČR (KDP ČR) a Komora certifikovaných účetních (KCÚ).

Datum konání
14.10.2021
Typ akce
Konference
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
Hotel DUO, Teplická 492/19, Praha 9
Další akce v kategoriích

Cíl:

Cílem konference je seznámit účastníky s nejnovějšími informacemi z oblasti digitalizace státní správy, trendy a zkušenostmi v oblasti automatizace daňového poradenství a účetnictví a s očekávaným rozvojem technologií a související bezpečností.

Obsah:

  • Konference začne blokem Digitalizace státní správy, během něhož Eva Horáková z Generálního finančního ředitelství představí prvotní zkušenosti s využitím portálu Moje daně, dále Jan Blažek, předseda představenstva Bankovní identita, a. s. ukáže možnosti využití BankID ke vzdálenému ověřování a závěrečné informace k tématu poskytne Karel Šimka, soudce Nejvyššího správního soudu.
  • Odpoledne bude věnováno zkušenostem inovativních poradenských firem, jejichž zástupci seznámí účastníky se svými příběhy a řešeními, které v oblasti daní a účetnictví využívají. Konferenci ukončí panel věnovaný tématu Trendy v technologiích a bezpečnosti, v němž budou diskutovat Martin Cígler, CEO Solitea, Ladislav Mejzlík, děkan Fakulty financí a účetnictví VŠE v Praze a Lenka Nováková, ředitelka pro malé a střední podniky a korporátní zákazníky společnosti Microsoft.

Informace:

Konferenci, která je určena především pro daňové poradce, účetní a osoby profesně zaměřené na daně a účetnictví včetně podnikatelské sféry a státní správy, je možné sledovat také online.

Přihláška na akci

Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Václav Moravec / manažer / moravec@komora-ucetnich.cz / +420 737 225 780

Doporučujeme