Digitalizace: Trendy a praxe

Agentura pro podnikání a inovace ve spolupráci s CzechInvestem a dalšími partnery zve všechny zájemce z řad podnikatelů na konferenci s názvem Digitalizace: Trendy a praxe, která se koná ve čtvrtek 23. listopadu 2023 v Brně.

Datum konání
23.11.2023
Typ akce
Konference
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
Ceitec, Purkyňova 123, Brno
Další akce v kategoriích

Digitalizace a automatizace výroby je poslední dobou klíčovým tématem rezonujícím napříč výrobními odvětvími. Je její zavádění do výroby jen konkurenční výhoda nebo dnes již naprostá nutnost pro úspěšný rozvoj podnikání?

Tato akce představí nejnovější trendy v oblasti digitalizace a využití umělé inteligence v průmyslu. Poslechnete si praktické zkušenosti se zaváděním konceptu digitální továrny. Své podnikatelské nápady a projekty budou moct firmy přímo na místě konzultovat s agenturami CzechInvest, API a TAČR. Zvláštní pozornost si pak zaslouží panelová diskuze, kde otevřeme téma „digitalizace jako příležitost pro firmy“ se zástupci průmyslu i vrcholným představitelem Ministerstva průmyslu a obchodu ČR.

Součástí programu bude i prohlídka testovacího pracoviště RICAIP Testbed Brno s odborným výkladem našich výzkumníků a nabídkou spolupráce na experimentech a testech, na které můžeme firmám do 499 zaměstnanců díky projektu EDIH-DIGMAT poskytnout stoprocentní finanční příspěvek.

Informace:

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ programy@agentura-api.org / +420 800 800 777

Doporučujeme