Digitalizujte svůj podnik s dotací

Regionální hospodářská komora Brno zve na seminář Digitalizujte svůj podnik s dotací, který proběhne dne 15. června 2022 od 13:00 do 15:00 v Brně.

Datum konání
15.06.2022
Typ akce
Seminář
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
Regionální hospodářská komora Brno, Výstaviště 569/3, Brno
Další akce v kategoriích

Průběžná digitalizace podnikových procesů již často nebývá motivována ani tak získáním konkurenční výhody, jako spíš snahou nezaostat za nejlepšími podniky v oboru. Často se však jedná o nákladově náročné investice, které navíc nemusí znamenat skokové navýšení výrobní kapacity jako u jiných investic. Na jedné straně proto podniky vnímají investice do digitalizace jako nevyhnutelné, na straně druhé je často upozaďují ve světle jiných technologických či aktuálně energetických investic.

Výzva podporující digitalizaci podniků je na spadnutí a očekává se na konci května.

Dotace bude zaměřena na:

  • pořízení podnikových informačních systémů (ERP, MIS, CAD/CAM SW, BIM a CDE apod.)
  • pořízení souvisejícího hardwaru (chytré senzory, servery, tablety, stacionární a přenosné počítače, tiskárny, skenery, SW nástroje pro programátory, dohledové systémy, robotické autonomní stroje pro přepravu zboží atd.)
  • vybudování, zkvalitnění či rozšíření firemní datové sítě.

Dotace se bude pohybovat v rozmezí 20 – 60 %. Záležet bude na regionu a velikosti podniku. Na větší míru podpory se můžou těšit podniky do 50 zaměstnanců, zpravidla v severní polovině republiky. Poprvé budou schopny podporu čerpat i podniky nad 250 zaměstnanců a projekty realizované v Praze. Pro úspěch projektu je klíčové, aby investice skutečně znamenala významný posun v digitalizaci podniku, a nejen přechod na novější verzi informačního systému.

Přednášející:

S aktuální dotační výzvou a příběhy úspěšné digitalizace seznámí Ing. Karel Brunclík, ředitel divize podpory podnikání z firmy Renards, a. s.

Informace:

  • Účast na akci je zdarma.
  • Registrace na akci
  • Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
O. Hrdlička / RHK Brno / hrdlicka@rhkbrno.cz / +420 532 194 918

Doporučujeme