Digitální transformace 2022 – Plzeň

Akce Digitální transformace 2022 aneb Úspěšná implementace digitálních inovací do každodenního života v regionech proběhne dne 26. října 2022 v Plzni.

Datum konání
26.10.2022
Typ akce
Konference
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
Správa informačních technologií města Plzně, Event Space, Cukrovarská 20, Plzeň
Další akce v kategoriích

Digitální inovace se stávají každodenní realitou a prvky „4.0“ nejprve aplikované ve výrobních odvětvích úspěšně prorůstají i do obchodu a služeb.

Je však třeba, aby se inovativní řešení, která s úspěchem využívá soukromá sféra, stávala i běžnou součástí veřejného prostoru. A aby spolu soukromá a veřejná sféra navzájem dobře komunikovaly a sdílely své příklady dobrých praxí, které jsou navzájem využitelné.

Po pěti letech osvětové práce v regionech proto pokračujeme i letos šířením dobrých praxí do regionů a sběrem toho nejlepšího, co Česko v oblasti digitálních inovací nabízí.

Sdružení CzechInno je součástí dvou z oficiálně̌ registrovaných českých Center pro digitální inovace – digitálních inovačních hubů, které svými aktivitami a projekty napomáhají intenzivnější a férovější implementaci digitálních inovací do malých a středních firem i veřejných organizací.

Právě ve spolupráci s nimi a se zainteresovanými regiony pro Vás CzechInno pořádá letošní roadshow Digitální transformace 2022 zaměřenou na propojování digitálních inovací v soukromém a veřejném sektoru.

Informace:

Účast na akci je bezplatná.

Je nutná předchozí registrace – prosím uveďte, zda se zúčastníte osobně nebo online.

Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Mgr. Tereza Šamanová / sdružení CzechInno / samanova@czechinno.cz / +420 723 074 150

Doporučujeme