Digitální transformace malých a středních firem a její financování – Hradec Králové

Praktický seminář věnovaný různým aspektům digitální transformace podniků vedoucí k vyšší efektivitě a lepším výsledkům podnikání proběhne dne 13. září 2023 od 09:00 do 15:15 v Hradci Králové.

Datum konání
13.09.2023
Typ akce
Seminář
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
Technologické centrum Hradec Králové, Piletická 486/19 – letiště, Hradec Králové
Další akce v kategoriích

Seminář připravily Technologické centrum Praha (TC Praha), síť Enterprise Europe Network ČR (EEN ČR), Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR (MPO) a Technologické centrum Hradec Králové (TC HK).

Podmínkou konkurenceschopnosti, úspěchu na trhu a dalšího rozvoje firmy byla vždy schopnost připravit se na změny v podmínkách podnikání, přizpůsobit se jim a inovovat. V poslední době se tato schopnost váže také na nové technologie, které mají potenciál zvyšovat efektivitu výroby a obchodu a podporovat růst a rozvoj podniků.

Určení:

Seminář je určený zejména malým a středním podnikům a nabídne informace o tom, proč je digitální transformace podniku důležitá, na co by si měl dát podnik při digitalizaci pozor a kdo mu s digitalizací může pomoci.

Seminář také poradí, kde se na digitalizaci dají získat finanční zdroje a zástupci MPO představí podzimní dotační výzvy na podporu digitalizace Digitální podnik, Technologie 4.0 a Technologie CLLD a možnost čerpání dotací z Programu Digitální Evropa.

Program akce

Informace:

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Petr Hladík / TC Praha / hladik@tc.cz / +420 724 353 606

Doporučujeme