Digitální výroba 2022

Letošní konference Digitální výroba zaměřená na moderní technologie pro průmysl je organizátory proklamovaná jako půlroční kontinuální událost. I ta však má několik svých pilířů, ten nejvýznamnější proběhne 7. a 8. června v Praze nebo z Prahy.

Datum konání
07.06.2022 - 08.06.2022
Typ akce
Konference
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
Praha / online
Další akce v kategoriích

Záleží na tom, jak k hybridní události sami přistoupíte.

Prémiová konference nabídne nejen pohled na moderní technologie, ale hlavně příběhy firem, které v digitalizaci již svůj závod běží i makroekonomické a společenské pohledy na faktory měnící výrobu. Na pódiu se během dvou dní vystřídají až čtyři desítky řečníků reprezentující profil tématu digitalizace průmyslu v České republice. Program na pódiu pak vhodně kopíruje i doprovodná výstava technologií, s kterými můžete vyzkoušet rozšířenou či virtuální realitu, nahlédnout do budoucnosti programování či objevovat linku digitálního vlákna. Klasický program, který byl obsahem i dřívějších edicí, pak speciálně doplňují i paralelní workshopové sekce, kde budou vybraná témata probrána do větší hloubky.

Nejen výroba však funguje v novém normálu, stejně tak doznala změn i organizace konferencí s poscovidovými příznaky. První devizou akce je, že pokud by náhodou čas či jiné faktory byly nepřítelem návštěvy i pokroku ve výrobě, většinově lze konzumovat obsah i vzdáleně pomocí on-line streamu a záznamu. Samozřejmě tento způsob plně nenahradí zážitek z diskusí u chlebíčku a kávy, ale obsahovou hodnotu akce dobře uchová.

Absolutně nové pojetí však spočívá i v obsahové náplni. I když se zdá, že dvoudenní konference může být plnohodnotnou časovou dotací, jak zmapovat novinky pro průmyslový trh, organizátoři si to letos nemyslí. Právě díky hybridnímu zpracování akcí pod taktovkou Trade Media International účastníci s jednou registrací získávají ještě větší penzum informací a obsahu.

Registrace na akci

Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Ing. Ivana Domaníková / zástupce GŘ, projektová manažerka: Rok nových technologií 2022; Export AMSP ČR / domanikova@amsp.cz / +420 736 273 881

Doporučujeme