Discover Czechia 2023

Zahraniční zastoupení agentury CzechTourism v Soulu zve k účasti na roadshow Discover Czechia 2023, která proběhne v termínu 15. až 17. března v největších městech Soulu a Busanu.

Datum konání
15.03.2023 - 17.03.2023
Typ akce
Společenská akce
Země určení
Korejská republika Korejská republika
Místo konání
Soul, Busan
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

Akce směřovaná k podpoře rozvoje korejského incomingu, znovu navázání vztahů s korejskými CK a TO a v neposlední řadě i k letos očekávanému obnovení přímého letu do Prahy. Akce se koná v rámci projektu ekonomické diplomacie PROPED.

Program:

  • Roadshow Discover Czechia 2023 začíná pro české zahraniční účastníky 15. března (10:00 – 14:00) v Busanu, druhém centru země, kde se mohou zájemci zúčastnit prezentace a workshopu v hotelu Lotte Busan.
  • Hlavní a stěžejní událostí však bude akce 16. března (14:00 – 20:30) v hotelu Four Seasons v Soulu, kde postupně proběhne tisková konference, prezentace ZZ Korea a partner či matchmakingový seminář pro podnikatele.
  • Celý den uzavře slavnostní VIP večeře za účasti hlavních vysokých představitelů korejského cestovního ruchu, aerolinek a partnerů.
  • Nad rámec programu pro české partnery, CzechTourism připravil ještě dvě destinační prezentace v regionálních městech Daegu a Gwangju pro lokální cestovní kanceláře, které mají sloužit ke zvýšení povědomí o českém trhu a k podpoře prodeje zájezdů mimo Soul.  

Cíl:

  • Hlavním cílem celé Roadshow je zprostředkovat českým partnerům, našim regionům, cestovním kancelářím, provozovatelům či podnikatelům možnost co nejpřímějšího oslovení korejského trhu zároveň s prezentací novinek a nových trendů (cestování mimo města, líbánky, smart luxury) při obnově trhu a přímého leteckého spojení ze Soulu do Prahy od 27. března s Koreanairem.
  • V druhé řadě se snaží CzechTourism rozvinout synergii širší spolupráce s destinační společností Prague City Tourism a Letištěm Praha, k níž dochází v rámci destinační platformy Touchpointu směrem k destinacím na přímém leteckém spojení.
  • Nakonec si ZZ Korea dává za cíl prezentovat na tradičním, bonitním a v našem případě úspěšném trhu nové itineráře, novinky, či regiony. Zájemcům nabízí i edukaci ohledně náročného trhu a podporu k organizování individuálmích schůzek s vytipovanými partnery v Koreji.

Informace:

  • Cena za účast na roadshow je symbolických: 100 USD + DPH 21 %.
  • V ceně poplatku je zahrnuta účast na roadshow, B2B stolek, možnost krátké prezentace z podia, účast na slavnostní večeři či obědě, podpora k networkingu. Podmínky jsou platné pro jeden subjekt. Náklady spojené s cestou a ubytováním si hradí účastník sám. ZZ Korea nabízí dle zájmu korporátní raty v hotelích, kde se koná roadshow.
  • Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Mgr. Michal Procházka / ředitel CzechTourism Korea / prochazka.m@czechtourism.com / +82 10 7326 4123

Doporučujeme