Dny AI 2023

Plzeň se na podzim stane jedním ze čtyř českých měst, která budou patřit umělé inteligenci. Dny AI se v Plzni uskuteční v týdnu od 16. do 22. října 2023. Svým programem se zaměří jak na odbornou, tak širokou veřejnost.

Datum konání
16.10.2023 - 22.10.2023
Typ akce
Konference
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
Plzeň
Další akce v kategoriích

Dny AI navazují na loňský úspěšný první ročník pořádaný v Brně. Cílem akce je představit možnosti využití umělé inteligence v návaznosti na aktuální dění a vývoj této technologie. Dostane se přitom jak na pozitiva, tak možné, zejména celospolečenské, negativní dopady související s dalším rozvojem AI.

Dny AI jsou určeny pro všechny, kteří se zajímají o AI a její využití. Nabídnou přednášky, workshopy, prezentace, ale také doprovodný program.

Program v Plzni představí AI napříč obory lidské činnosti, propojí a prezentuje to nejlepší, co plzeňská scéna nabízí. Významná část programu bude věnována praxi a konkrétním příkladům využití umělé inteligence v různých oblastech. Právě šíře záběrů Dnů AI otevře prostor pro nahlédnutí na umělou inteligenci v netradičních souvislostech s důrazem na její mezioborovost.

Vybrané akce, které byste neměli přehlédnout:

Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Ing. Tereza Vodičková / Propagace & Eventy / vodickovat@bic.cz / +420 605 791 520

Doporučujeme