Doprovodná podnikatelská mise ministra dopravy Martina Kupky do Singapuru a Korejské republiky

Doprovodná podnikatelská mise ministra dopravy ČR Martina Kupky do Singapuru a Korejské republiky se uskuteční ve dnech od 10. do 14. dubna 2023.

Datum konání
10.04.2023 - 14.04.2023
Typ akce
Mise
Země určení
Korejská republika Korejská republika
Singapur Singapur
Místo konání
Singapur, Bussan, Sejong
Další akce v kategoriích

Akce je organizovaná ve spolupráci s Česko-singapurskou obchodní komorou a Česko-korejským výborem při Zahraniční sekci Hospodářské komory ČR.

Mise, kterou povede viceprezident HK ČR Radek Jakubský, je primárně zaměřena na dopravu a dopravní infrastrukturu, SMART cities, stavebnictví, nové technologie, energetiku, strojírenství, kosmonautiku, aerospace, ale je otevřena i firmám z dalších oborů.

V Singapuru se kromě podnikatelského setkání (fórum) předpokládá návštěva přístavu, který je druhý nejvýznamnější na světě, připravují se i další zajímavé návštěvy.

V Korejské republice se předpokládá návštěva měst Bussan a Sejong. Celá delegace navštíví výrobní závod Hyundai Rotem, dále je v jednání možnost účastnit se setkání s představiteli Korejských drah (Korail), připravuj se i návštěvu technologických center.

V programu se počítá se separátním setkáním pana ministra s podnikatelskou delegací a jednáním podnikatelů s představiteli zastupitelských úřadů, a to jak v Singapuru, tak v Korejské republice. Cesta se uskuteční vládním speciálem.

Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ foreigndpt@komora.cz

Doporučujeme