Doprovodná podnikatelská mise ministra životního prostředí Petra Hladíka do Vietnamu a Gruzie

Hospodářská komora České Republiky si Vás dovoluje pozvat na podnikatelskou misi doprovázející ministra životního prostředí ČR Petra Hladíka do Vietnamu a Gruzie v termínu od 9. do 15. září 2023.

Datum konání
09.09.2023 - 15.09.2023
Typ akce
Mise
Země určení
Gruzie Gruzie
Vietnam Vietnam
Místo konání
Hanoj, Tbilisi
Další akce v kategoriích

Misi organizuje HK ČR ve spolupráci s MŽP a zastupitelskými úřady ČR v Hanoji a Tbilisi.

Doprovodná podnikatelská mise, kterou povede viceprezident HK ČR Radek Jakubský, se uskuteční speciálním letadlem a v rámci jejího programu budou organizována podnikatelská fóra v jednotlivých destinacích. Plánováno je rovněž setkání podnikatelské delegace s ministrem životního prostředí, představiteli jednotlivých velvyslanectví ČR a členy oficiální delegace.

Mise je primárně určena pro firmy z oblasti vodohospodářského průmyslu, odpadového hospodářství, cirkulární ekonomiky, obnovitelných zdrojů energie a environmentálních technologií.

Informace:

  • Záloha na účastnický poplatek za misi činí 2 754 EUR / 65 000 Kč a zahrnuje: ubytování, podíl na místních transferech, podíl na cateringu, organizace podnikatelských akcí, asistenci pracovníků HK ČR po dobu mise a organizační náklady spojené s přípravou mise. Členové HK ČR mají 10 % slevu.
  • Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Ing. Ivana Javorová / projektový manažer, Zahraniční odbor, Hospodářská komora České republiky / javorova@komora.cz / +420 266 721 357

Doporučujeme