Doprovodná podnikatelská mise místopředsedy vlády pro digitalizaci a ministra pro místní rozvoj do Velké Británie

Doprovodná podnikatelská mise místopředsedy vlády pro digitalizaci a ministra pro místní rozvoj Ivana Bartoše do Velké Británie proběhne ve dnech od 18. do 20. září 2023.

Datum konání
18.09.2023 - 20.09.2023
Typ akce
Mise
Země určení
Velká Británie Velká Británie
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

Misi organizuje HK ČR ve spolupráci s Úřadem vlády ČR, Velvyslanectvím ČR v Londýně a CzechInvestem.

Doprovodná podnikatelská mise, kterou povede viceprezident HK ČR Michal Štefl, se uskuteční speciálním letadlem (let do Londýna), zpět pak linkovým letem a v rámci jejího programu je plánováno Česko-britské podnikatelské fórum, setkání s investory do technologických firem a místní startupovou scénou, návštěva vybraných inkubátorů, společenské setkání s místopředsedou vlády pro digitalizaci a ministrem pro místní rozvoj Ivanem Bartošem. Setkání s velvyslankyní ČR v Londýně Marií Chatardovou.

Určení:

Mise je primárně určena pro firmy z oblasti digitalizace, kybernetiky, kybernetické bezpečnosti, inovací a smart cities.

Informace:

  • Záloha na účastnický poplatek za misi činí 1 990 EUR / 47 800 Kč a zahrnuje: ubytování, leteckou přepravu, podíl na místních transferech, podíl na cateringu, organizace podnikatelských akcí, asistenci pracovníků HK ČR po dobu mise a organizační náklady spojené s přípravou mise. Členové HK ČR mají 10 % slevu.
  • Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Kristýna Mrázová / mrazova@komora.cz

Doporučujeme