Dotace pro cirkulární ekonomiku

Místo konání:
online Česká republika
Země určení:
Česká republika Česká republika
Typ akce:
Seminář
Datum konání:
23. 06. 2020

Dne 23. června 2020 od 17:00 proběhne online webinář, na kterém si přehledně a na konkrétních příkladech společně projdete, jaké oblasti jsou státem podporovány a na jaké cirkulární projekty mohou firmy čerpat dotace. Zároveň se seznámíte se samotným procesem žádosti o dotaci, základními podmínkami a nejčastějšími chybami.

Systém podpor pro české firmy je velmi rozsáhlý a firmy se v něm často neumí orientovat. Navíc programů, ze kterých lze podpořit cirkulární projekty, je tu mnoho. Mnohdy se ani nejedná o programy, které jsou cílené na cirkulární ekonomiku, ale cirkulární projekty v nich mají obstojné šance na úspěch.

Dotace, které motivují firmy k tomu, aby investovaly do dlouhodobé udržitelnosti a šetrnosti výroby k životnímu prostředí, jsou dotace, které se nám vrátí, dotace, které mají smysl, dotace, za které by se firmy neměly stydět, ale naopak se jimi pochlubit!

Přednášející:

Michaela Pešková, zakladatelka a ředitelka agentury MIDA Consulting s. r. o., specializující se na získávání finanční podpory pro podniky ze zpracovatelského průmyslu a služeb

Informace:Kontaktní informace

+420 727 958 870Pravidelné novinky e-mailem