EastLog 2023

26. logistický kongres EastLog proběhne ve dnech od 24. do 26. května 2023 v Praze.

Datum konání
24.05.2023 - 26.05.2023
Typ akce
Kongres
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
O2 Universum, Praha
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

Logistika bez limitů, resp. návrat logistiky a dopravy do pozice oboru s neomezeným potenciálem. To bude hlavním tématem 26. ročníku největšího setkání logistických a dopravních profesionálů v České republice. Postpandemické napětí a válka na Ukrajině přinášejí problémy a nedostatky. Zmiňme vysoké náklady na pohonné hmoty, nárůst cen energií, omezení v přeshraniční a globální dopravě, nedostatek pracovních sil mimo jiné z Ukrajiny, obavy firem z dalšího vývoje a odkládání potřebných investic. EastLog 2023 bude ideální platformou pro diskuzi s kolegy z oboru a hledání řešení obtížných situací včetně odemčení nyní limitovaného potenciálu logistiky.

Kongres je největší logistická událost v České republice, která tematicky pokrývá celý obor logistiky a současně reflektuje nejnovější trendy. Kongres také obsahuje části podporující networkingový rozměr akce.

Cílem je inspirovat a informovat logistické profesionály o aktuálním dění v oboru, a zároveň jim poskytnout prostor pro sdílení názorů a navázaní nových obchodních kontaktů.

Registrace na akci

Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Terézia Radková / Terézia Radková / terezia.radkova@atoz.cz / +420 733 521 575

Doporučujeme