ECO Expo Asia 2020

Ve dnech od 28. do 31. října 2020 proběhne 15. ročník ekologického veletrhu, tentokrát s mottem Green Innovation for a Circular Economy.

Datum konání
28.10.2020 - 31.10.2020
Typ akce
Veletrh, výstava
Země určení
Hongkong Hongkong
Místo konání
výstaviště AsiaWorld poblíž mezinárodního letiště na ostrově Lantau
Další akce v kategoriích

Místní vláda v tomto a příštím roce podporuje zahraniční účastníky veletrhů a výstav jednorázovým příspěvkem až do výše 10 tis. HKD/ 32 700 Kč, takže letošní účast českých firem na ECO Expo může proběhnout s následujícím scénářem:

  1. Účast v rámci české expozice o ploše 18 m2 i více, organizovaná Generálním konzulátem v Hongkongu, který připraví návrh projektu ekonomické diplomacie. V této variantě si české firmy budou hradit jen svoje vlastní cestovní náklady (doprava, ubytování, stravování). Pronájem stánku bude uhrazen z projektu ekonomické diplomacie financovaného Ministerstvem zahraničních věcí ČR. Samozřejmě za předpokladu, že projekt bude schválen a to vyžaduje účast minimálně 3 českých subjektů (firem, univerzit atd.).
  2. Samostatná účast české firmy, kdy při pronájmu stánku o ploše 9 m2 česká firma uhradí po odečtení vládního příspěvku 10 tis. HKD ještě 12 380 HKD z vlastní kapsy + cestovní náklady.

Informace:

Zájemci o účast na veletrhu ECO Expo Asia jsou žádáni o rychlou reakci na adresu milan_vagner@mzv.cz, aby bylo možné připravit českou expozici, doplněnou o seminář a matchmaking firem, ještě za zvýhodněných podmínek, které organizátor výstavy nabízí.

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Milan Vágner / Konzul / milan_vagner@mzv.cz / +852 2802 2212

Doporučujeme