EDIH Twister Česko-Slovensko

EDIH Twister Česko-Slovensko proběhne dne 20. června 2023 v Bratislavě.

Datum konání
20.06.2023
Typ akce
Konference
Země určení
Slovensko Slovensko
Místo konání
Fakulta elektrotechniky a informatiky Slovenské technické univerzity, Illkovičova 2961, Bratislava
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

Novinky v umělé inteligenci, nové přístupy v kybernetické bezpečnosti, nové výrobní technologie, digitální inovace ve zdravotnictví… A to vše s jediným cílem: napomoci úspěšné digitální transformaci malých a středních firem a nebo veřejných organizací!

Sextet českých Evropských center pro digitální inovace (EDIH) vyráží letos do blízkého příhraničí, propojuje se s místními partnery a zve ke spolupráci své zahraniční protějšky.

A letos dva dny před začátkem léta se EDIH CIH (Cybersecurity Innovation Hub), EDIH ČVUT, EDIH Ostrava, EDIH DIGIMAT, EDIH Brain4Industry a EDIH NEB společně vydávají na Slovensko, aby tam spolu se slovenskými partnery pokračovali v letošním cyklus přednášek, diskuzí, praktických ukázek a tipů k prohloubení spolupráce s našimi sousedy!

Pozvání na akci přijal kvartet EDIHů slovenských – EDIH Expandi 4.0, EDIH SKAI, EDIH Cassovia a EDIH CIH (Centrum inovativního zdravotnictví).

Uslyšíte novinky o technologicky zaměřených službách v oblasti kyberbezpečnosti a umělé inteligence, dozvíte se, do jakých vzdělávacích aktivit se můžete zapojit a které konzultační služby v oblasti podpory přístupu k financování procesů digitální transformace i v dalších oblastech Vám zastoupené EDIHy i zastoupení sítě Enterprise Europe Network v obou zemích nabízejí.

Seznámíte se s konkrétními firmami a institucemi, které jejich služeb již využily nebo mají zájem o spolupráci v česko-slovenském kontextu a potkáte nové partnery. A to z obou stran česko-slovenské hranice!

Informace:

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ info@czechinno.cz

Doporučujeme