Energetyka Bełchatów 2022

Svaz průmyslu a dopravy ČR by Vás rád informoval o možnosti účasti na společném národním stánku CzechTrade a velvyslanectví ČR ve Varšavě na XXIII. Sympoziu Energetyka Bełchatów 2022, které se bude konat ve dnech od 5. do 7. září 2022.

Datum konání
05.09.2022 - 07.09.2022
Typ akce
Konference
Země určení
Polsko Polsko
Místo konání
Bełchatów
Další akce v kategoriích

Cíl:

Hlavním cílem společné expozice je podpořit vnímaní českých firem působících v energetickém segmentu jako významného obchodního partnera pro polské firmy.

Konference a veletrh v Bełchatowie je největší akce v oboru energetiky v Polsku. Účastní se ho decision-makeři všech důležitých hráčů na polském trhu, mezi nimi techničtí a řídící pracovníci energetického sektoru. Událost je veřejnosti nepřístupná. V minulých ročnících se akce účastnily např. tyto významné firmy: Grupa Azoty Zakłady Azotowe “Puławy“ S. A., PGE Polska Grupa Energetyczna S. A., PKN ORLEN S. A., TAURON Polska Energia S. A., Veolia Energia Polska S. A. ad.

Program:

  • Energetické fórum, technické panely věnované energetické transformaci, moderním technologiím, obnovitelným zdrojům, modernizaci, ochraně životního prostředí v energetickém sektoru, efektivnímu provozu elektráren, inovacím a palivům.
  • Možnost prezentace vaší společnosti na pódiu.
  • Galavečer s večeří.
  • Grilování s výhledem na největší elektrárnu v Evropě – příležitost k neformálnímu setkání s nejdůležitějšími lidmi z energetického průmyslu.

Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Jakub Rudý / ekonomický diplomat Ambasada Republiki Czeskiej / Embassy of the Czech Republic / jakub_rudy@mzv.cz / +48 225 251 857

Doporučujeme