„Essentially Greek” potraviny a nápoje

Místo konání:
online Česká republika
Země určení:
Řecko Řecko
Typ akce:
Pracovní setkání
Datum konání:
05. 10. 2020 - 09. 10. 2020

Ve dnech od 5. do 9. října 2020 proběhne virtuální B2B jednání mezi řeckými dodavateli/výrobci potravin a nápojů a odběrateli/dovozci/distributory z Evropy.

Cíl:

Cílem akce je pomoci k prvním kontaktům mezi řeckými a evropskými firmami. Schůzky trvají 30 minut, poskytují dostatek času pro představení obou partnerů. Partnery k jednání si budete vybírat vy sami. Akce je sice celkově třídenní, ale můžete si vybrat časy, které vám vyhovují.

Oborové zaměření:

olivový olej, rýže a výrobky z ní, luštěniny, nealkoholické nápoje, ledový čaj, džusy, voda, maso, kuřecí a rybí výrobky, víno, pivo, lihoviny, ouzo, med, džemy, lokumi, sušenky, ořechy, výrobky ze sušeného ovoce, z rajčat, mražená zelenina, mléčné produkty, vejce, výrobky z mouky, mořská sůl.

Informace:

  • Registrační poplatky: účast na akci je zdarma; tím, že je akce on-line, nemusíte hradit žádné další náklady spojené s cestou. Přihlásit se můžete do 1. 10. 2020 na webové stránce projektu.
  • Pro virtuální b2b jednání nepotřebujete nainstalovat nový SW, pouze se přihlásíte přes webovou stránku projektu do svého profilu v čase plánovaného setkání, kliknete na Meetings, vyberete jednání a přihlásíte se ke schůzce (Meeting starts), zapnete mikrofon a kameru (kamera je na vašem rozhodnutí) a jednání může začít. Nástroj se používá pro B2B jednání EEN od jara a funguje velmi dobře. K dispozici je i B2Match App pro iPhone nebo Android.
  • Další informace

Pravidelné novinky e-mailem