EU Brokerage Event on Digital and Industrial Technologies, Mobility, Open Innovation Test Beds & M-ERA.NET

Místo konání:
online Česká republika
Země určení:
Německo Německo
Typ akce:
Pracovní setkání
Datum konání:
29. 04. 2021

Německá Bavarian Research Alliance ve spolupráci s dalšími partnery sítě na podporu podnikání Enterprise Europe Network organizuje dne 29. dubna 2021 online kooperační setkání firem a výzkumných organizací o digitálních a průmyslových technologiích EU Brokerage Event on Digital and Industrial Technologies, Mobility, Open Innovation Test Beds & M-ERA.NET.

Zaměření:

  • digitální a průmyslové technologie a mobilitu v rámci Horizont Evropa: ICT (AI, robotika, kvantová výpočetní technika, Internet of Things), materiály, výrobní technologie, baterie, vodík a mobilita
  • Open Innovation Test Beds (OITBs) pro lehké materiály
  • M-ERA-NET pro materiály pro baterie

Cíl:

Účelem kooperačního setkání je propojit zájemce z různých evropských zemí pro vypracování společných návrhů projektů v rámci programů Horizont Evropa a M-ERA-NET se zaměřením na konkrétní výzvy související s tématy specifikovanými výše.

Zástupce Evropské komise představí přehled nadcházejícího pracovního programu. Zkušení koordinátoři 4 projektů Open Innovation Test Beds (OITB) představí své projekty a aktuální otevřené výzvy OITB. Krátce bude rovněž představena aktuální výzva M-ERA-NET.

Další informace a bezplatná registrace

Další informace (v českém jazyce)Kontaktní informace
Pořadatel/gestor

J. Janošec

+420 234 006 136Pravidelné novinky e-mailem