EU-Western Balkans Smart Cities Economic Forum

Mezinárodní ekonomické fórum EU-Western Balkans Smart Cities Economic Forum proběhne dne 18. listopadu 2022 od 08:30 do 17:00 v Praze.

Datum konání
18.11.2022
Typ akce
Fórum
Místo konání
Kongresové centrum Praha, 5. května 1640/65, Praha 4
Další akce v kategoriích

Cíl:

Cílem ekonomického fóra je podpořit udržitelný a chytrý rozvoj měst v EU i za jejími hranicemi. Tematické debatní panely se budou zabývat možnostmi financování a sdílením zkušeností s realizací řešení pro chytrá města. Na akci se představí některé iniciativy podporující smart-cities projekty, čeští podnikatelé získají informace o aktuálních obchodních příležitostech v regionu západního Balkánu. Celou akci také doprovodí výběrový veletrh českých firem z oblasti smart-cities.

Konference se zúčastní delegace z šesti států západního Balkánu včetně zástupců vlád a představitelů zhruba 70 měst a obcí z regionu, dále zástupci institucí EU, finančních institucí EIB a EBRD a dalších mezinárodních organizací.

Aktuální program vč. odkazu k registraci na akci

EU – Western Balkans: Smart Cities Economic Forum pořádá Ministerstvo průmyslu a obchodu ve spolupráci s dalšími partnery: Ministerstvo zahraničních věcí, Ministerstvo pro místní rozvoj, Svaz průmyslu a dopravy, CzechTrade, Covenant of Mayors.

Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ westernbalkans@mpo.cz

Doporučujeme