European Business and Innovation Centre Network 2023

Kongres EBN (European Business and Innovation Centre Network) se koná ve dnech od 14.–15. června 2023 v Brně.

Datum konání
14.06.2023
Typ akce
Kongres
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
Hotel International, Brno
Další akce v kategoriích

Letošní ročník hostí inovační agentura JIC a poprvé se uskuteční ve střední a východní Evropě. Nenechte si ujít unikátní příležitost
k diskuzi o inovacích, nových možnostech podpory startupů, scaleupů a jejich propojování se zavedenými firmami a korporacemi.

Obsah:

Kongres nabídne nové – prakticky ověřené – příklady dobré praxe ze světa podpory scaleupů, deep-tech firem, financování, spolupráce s angel investors, péče o inovační ekosystémy, podpory firem a spolupráce inovátorů v oblasti space, digitalizace, green business či kreativních průmyslů, včetně těch herních. Na kongresu budete mít možnost navázat nové mezinárodní kontakty, rozvíjet smysluplné vztahy a poznat inovační ekosystém #brnoregion a Evropy.

Více informací o akci

V předvečer EBN kongresu, tedy 13. června od 17:00, se uskuteční setkání zástupců inovačních center a regionálních inovačních ekosystémů v prostorách Otevřené zahrady v Brně. Na této akci se setkají evropští členové EBN s českými a slovenskými partnery. Součástí bude prezentace špičkových českých startupů, které úspěšně expandují do dalších evropských zemí. Po setkání následuje networking a garden party, která bude součástí celoročních oslav 20. výročí JICu.

Na akci je potřeba se registrovat

Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ info@tacr.cz / +420 234 611 111

Doporučujeme