Fashion Match Supply

Místo konání:
online Česká republika
Země určení:
Česká republika Česká republika
Typ akce:
Pracovní setkání
Datum konání:
26. 04. 2021 - 30. 04. 2021

Enterprise Europe Network (EEN) při Centru pro regionální rozvoj České republiky Vás zve na online obchodní dvoustranné schůzky Fashion Match Supply s podniky z EU.

Určení:

Virtuální schůzky jsou určeny pro firmy z módního průmyslu.

Odpolední b2b jednání jsou doplněna dopoledními přednáškami a workshopy na zajímavá témata, např. právní rámec módního průmyslu a souvislosti s pandemií, e-commerce, logistika, balení, inovace a udržitelný textil.

Účast je vhodná pro: módní návrháře a stylisty, módní značky, výrobce oděvů i módních doplňků, maloobchody s módou, distributory, platformy elektronického obchodu, dodavatele textilu, logistické společnosti, PR agentury, konzultanty, univerzity a výzkumné instituce.

Akce zahrnuje všechny články módního průmyslu: dodavatelské řetězce v módě, výroba, prodej, e-commerce a logistika, udržitelná produkce textilu.

Cíl:

  • Představíte svůj výrobek / projekt / technologii / službu během dvoustranných schůzek i na webových stránkách projektu
  • Najdete zde nové partnery pro výrobní, obchodní přeshraniční spolupráci, setkáte se s odborníky z oboru
  • Zůstanete ve svém studiu, kanceláři či doma, schůzky se budou konat v naplánovaných časech v délce 30 minut, není třeba pořizovat další SW, stačí aktuální webový prohlížeč, mikrofon a chcete-li i webová kamera.

Informace:Kontaktní informace
Pořadatel/gestor

E. Hrubešová

+420 225 855 312Pravidelné novinky e-mailem