Fashion Match Supply

Enterprise Europe Network (EEN) při Centru pro regionální rozvoj České republiky Vás zve na online obchodní dvoustranné schůzky Fashion Match Supply s podniky z EU.

Datum konání
26.04.2021 - 30.04.2021
Typ akce
Pracovní setkání
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
online
Další akce v kategoriích

Určení:

Virtuální schůzky jsou určeny pro firmy z módního průmyslu.

Odpolední b2b jednání jsou doplněna dopoledními přednáškami a workshopy na zajímavá témata, např. právní rámec módního průmyslu a souvislosti s pandemií, e-commerce, logistika, balení, inovace a udržitelný textil.

Účast je vhodná pro: módní návrháře a stylisty, módní značky, výrobce oděvů i módních doplňků, maloobchody s módou, distributory, platformy elektronického obchodu, dodavatele textilu, logistické společnosti, PR agentury, konzultanty, univerzity a výzkumné instituce.

Akce zahrnuje všechny články módního průmyslu: dodavatelské řetězce v módě, výroba, prodej, e-commerce a logistika, udržitelná produkce textilu.

Cíl:

  • Představíte svůj výrobek / projekt / technologii / službu během dvoustranných schůzek i na webových stránkách projektu
  • Najdete zde nové partnery pro výrobní, obchodní přeshraniční spolupráci, setkáte se s odborníky z oboru
  • Zůstanete ve svém studiu, kanceláři či doma, schůzky se budou konat v naplánovaných časech v délce 30 minut, není třeba pořizovat další SW, stačí aktuální webový prohlížeč, mikrofon a chcete-li i webová kamera.

Informace:

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
E. Hrubešová / eva.hrubesova@crr.cz / +420 225 855 312

Doporučujeme