Zdroj: CzechTrade

FHA-Food & Beverage 2024 (Singapur)

Agentura CzechTrade pořádá pro české firmy společnou účast na mezinárodním veletrhu FHA-Food & Beverage 2024 v Singapuru.

Datum konání
23.04.2024 - 26.04.2024
Typ akce
Veletrh, výstava
Země určení
Singapur Singapur
Místo konání
Singapur
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

Jedná se o jeden z největších a nejnavštěvovanějších veletrhů v Singapuru s přesahem do zemí jihovýchodní Asie zaměřený na potravinářský průmysl.

Proč investovat právě do veletrhu FHA-Food & Beverage 2024 (Singapur):

  • Singapur dováží více než 90 % potravin z přibližně 170 zemí.
  • V roce 2019 držel Singapur druhým rokem 1. pozici v Global Food Security Index, který hodnotí, zdali má země přístup k cenově dostupným a kvalitním potravinám.
  • Výpadky v globálních dodavatelských řetězcích způsobených pandemií COVID-19 zintenzivnil Singapur kroky k diverzifikaci svých zdrojů potravin. Hlavně diverzifikací zdrojů dovozu potravin/ zahraničních produktů. A dále posílením vlastní za produkce z současných 10 na 30 % do roku 2030 a podporou investic do Agri-Food-Tech inovací.
  • V regionu jihovýchodní Asie rostou disponibilní příjmy, urbanizace, obavy z bezpečnosti potravin, změny životního stylu či zlepšení maloobchodní distribuce a infrastruktury patří mezi hnací síly nárůstu spotřební poptávky po zahraničních produktech.
  • Veletrh představuje jedinečnou příležitost prezentace a získání exportních příležitostí do teritoria městského státu Singapuru s přelivem do zemí jihovýchodní Asie.
  • Nabízíme jedinečnou příležitost pod hlavičkou agentury CzechTrade, potažmo ČR, prezentovat produkty na novém trhu anebo rozšířit dosavadní portfolio kontaktů v teritoriu Singapuru a zemí jihovýchodní Asie.

Přihlašování na akci bylo ukončeno.

Více informací a možnost přihlášení

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Ing. Trnková Jana / exportní konzultant – senior / jana.trnkova@czechtrade.cz / +420 224 907 583

Doporučujeme