Food And Bio Global Summit 2023

Dvoudenní akce Food And Bio Global Summit 2023, jejímž cílem je zabývat se výzvami a řešeními pro udržitelné ekosystémy v potravinářském průmyslu a v oblasti biologických zdrojů, proběhne ve dnech od 26. do 27. září 2023 v Aarhusu.

Datum konání
26.09.2023 - 27.09.2023
Typ akce
Konference
Země určení
Dánsko Dánsko
Místo konání
Aarhus
Další akce v kategoriích

Zároveň se budete moci zúčastnit B2B dvoustranných jednání s potenciálními obchodními nebo technologickými partnery. Akce se zúčastní firmy, klastry, univerzity a další subjekty.

Na summitu se sejdou přední klastry a zainteresované strany z celého světa, včetně společností, univerzit a dalších relevantních subjektů, aby diskutovaly a vzájemně se ovlivňovaly v tomto důležitém tématu.

Součástí akce budou „Summit Labs“ se čtyřmi tématy:

  • Pozitivní rostlinná výživa (vysokoproteinové alternativy živočišných výrobků)
  • Technologie pro maximalizaci produkce biomasy pro víceúčelové využití (vyšší výnosy, optimalizace alokace zdrojů, nové techniky pěstování rostlin, ad.)
  • Cirkulární zelený přechod (představení několika hodnotových systémů a překážky jejich transformace, zavádění oběhového hospodářství, ad.)
  • Radikální nové systémy produkce potravin (mikrobiální fermentace pro syntézu proteinů, řešení výroby proteinů, ad.)

Stránky akce (zde najdete bližší informace o obsahu Summit labs, program Summitu, cenové podmínky a registrační formulář) – registrace je možná do 18. září.

Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
J. Lorenz / TC Praha / lorenz@tc.cz / +420 724 247 076

Doporučujeme