For Beauty – podzim 2022

Veletrh kosmetiky, kadeřnictví, nehtového designu a péče o nohy For Beauty proběhne ve dnech od 7. do 8. října 2022 v Praze.

Datum konání
07.10.2022 - 08.10.2022
Typ akce
Veletrh, výstava
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
PVA Expo, Beranových 667, Praha 9
Další akce v kategoriích

Oblíbený veletrh For Beauty vznikl spojením dvou tradičních, dříve konkurenčních, veletrhů Interbeauty Prague a World of Beauty & Spa. Vzhledem k tomu, že se oba tyto veletrhy staly součástí velké rodiny veletrhů pořádaných společností ABF v PVA Expo Praha v Letňanech, sjednotil se i název.

Veletrh For Beauty se koná dvakrát ročně. Jarní veletrh se uskutečnil v termínu od 8. do 9. dubna 2022 a podzimní se bude konat ve dnech od 7. do 8. října 2022 na výstavišti v Letňanech.

Zaměření:

Veletrh For Beauty je zaměřen na kosmetiku, kadeřnictví, nehtový design a nehtovou modeláž, manikúru, pedikúru, péči o vlasy, vybavení salonů a SPA center, na přístroje pro pleť a tělo, zaměřuje se na současné trendy v kosmetických oborech, zejména na anti-aging, dermatokosmetiku, modelaci postavy, wellness, relaxaci, ale také na zdravý životní styl.

Součástí podzimního veletrhu budou také profesionální soutěže a to finále mistrovství ČR v líčení Make-up Mistrovství ČR, mezinárodní holičskou soutěž ČR v barberingu Barber Battle, Mistrovství ČR profesionálních pedikérů Beauty Foot Cup Czech, celosvětové mistrovství v nail designu NailPro Czechia a mistrovství ČR v prodlužování řas a lash liftingu Lash Queen.

For Beauty je dlouholetý profesionální veletrh s vysoce kvalitní reklamní kampaní a velmi vysokou návštěvností. Je vhodný pro profesionály i laickou veřejnost. Vystavovat i přijít jako návštěvník se všem prostě vyplatí.

Souběžně probíhají 12. veletrh potřeb pro děti a kojence For Babies, 12. veletrh hraček a her For Toys, 1. veletrh modelářské a kreativní tvorby For Model & Creative a 10. veletrh videoher a interaktivní zábavy For Games.

Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Mgr. Janica Ciglianová / Manažerka veletrhu / ciglianova@abf.cz / +420 724 589 269

Doporučujeme