Fórum o diverzitě a inkluzi

Byznys pro společnost Vás zve na Fórum o diverzitě a inkluzi v rámci projektu Diversity & Inclusion MasterClass (D&IMC).

Datum konání
25.04.2023
Typ akce
Fórum
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
Spielberk Office Centre, Holandská 1006/10, Brno / online
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

Fórum je otevřené a je určené pro členy platformy BPS a signatáře Charty diverzity, ale také pro privátní a veřejné zaměstnavatele, kteří s diverzitou a inkluzí „teprve začínají“. Akci organizují Byznys pro společnost v partnerství se signatářem Charty diverzity společností Atlas Copco Services v rámci projektu Diversity & Inclusion MasterClass (D&IMC). Program Fóra nabídne sdílení best practice a společnou diskusi o aktuálních tématech D&I jako:

Podpora rodičů v práci, podpora mladých talentů, inkluze hendikepovaných a LGBT+ pracovníků na pracovišti. V programu budou představeny i nové otevřené nástroje v projektu (D&IMC) na podporu diverzity a inkluze u „méně zkušených“ zaměstnavatelů.

Aktuálně více než 10 % z celkového počtu zaměstnanců společnosti Atlas Copco Services je na rodičovské dovolené. Jak je podpořit v dřívějším návratu do práce, byť na pár hodin týdně? Jak s nimi zůstat v kontaktu a propojit je mezi sebou navzájem? Nejen na tyto otázky získáte odpovědi v úvodním panelu. Věnovat se budete i podpoře mladých talentů, jejich oslovení ještě v průběhu studia, motivaci a budování rané kariéry. Následovat bude další diskusní panel, zaměřený také na sdílení dobré praxe – za účasti společností ThermoFischer Scientific, Kyndryl a Continetal Barum otevřete témata jako LGBT+ a věková diverzita i se zaměřením na pozdní kariéru.

Registrace na akci

Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Kamila Čubanová / Manažerka diverzity, Byznys pro společnost / cubanova@byznysprospolecnost.cz / +420 724 202 626

Doporučujeme