Future Mobility 2022

Veletrh Future Mobility s podtitulem Inteligentní technologie pro dopravu a inovace v oblasti chytré mobility je prezentací řešení pro mobilitu budoucnosti.

Datum konání
20.09.2022 - 22.09.2022
Typ akce
Veletrh, výstava
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
Výstaviště, Brno
Další akce v kategoriích

Akce je také platformou, jejímž cílem je výměna informací, edukace, výměna znalostí, zkušeností a vytvoření podmínek pro rychlejší zavádění moderních technologií v dopravě.

Hlavní myšlenkou veletrhu je nový systém dopravy založený na čistých pohonech, sdílení, automatizaci a digitálních technologiích. Ten přinese změnu, jejímž důsledkem bude významný úbytek emisí, kratší cestovní doby, vyšší kvalita, komfort, bezpečnost a menší závislost na lidském činiteli.

Výstavní i konferenční část veletrhu Future Mobility jsou propojeny s veletrhem Urbis Smart City Fair.

Future Mobility se bude skládat z výstavní části, demonstrací a z odborné konference Mobilita jako služba pro města 21. století. Praktické ukázky se budou odehrávat v Demo City na venkovní ploše.

Mezinárodní konference Urban Mobility Days bude probíhat po celé tři dny a je součástí Evropského týdne mobility, v Brně se koná v rámci českého předsednictví v Radě Evropské unie.

Poslední den Evropského týdne mobility, 22. září, je dnem bez aut. Pro tento den jsou připraveny zajímavé akce pro veřejnost, příznivce cyklistiky a dalších způsobů alternativní dopravy ve městech.

Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Petr Maliňák / Ředitel projektu / pmalinak@bvv.cz / +420 541 152 979

Doporučujeme