HackerFest 2022

Počet hacknutých počítačů v ČR se meziročně zvednul o 60 %. Jak se ubránit poradí HackerFest 2022, který se koná dne 22. září 2022 v Praze i online.

Datum konání
22.09.2022
Typ akce
Konference
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
CineStar Černý Most, OC Černý Most, Chlumecká 765/6, Praha 9
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

Obsah:

  • Ukázky penetračního testování i konkrétní metody hackingu
  • Ucelený přehled aktuálních podob hackingu
  • Reálné ukázky současných hrozeb v celém světě
  • Hybridní podoba konference s možností živé účasti i sledování streamů

Počty kybernetických hrozeb neustále rostou a Česká republika už dávno není na okraji zájmu. Aktuálně jsme se stali pátým nejčastějším terčem útoků v Evropě, hackeři cílí zejména na firmy a státní úřady. Zajištění bezpečnosti firemních systémů a dat se tak stává nezbytnou podmínkou úspěšného podnikání. IT specialisté se zaměřením na bezpečnost by měli mít dobrý přehled o tom, čemu se aktuálně mají bránit. Ten jim poskytne odborná konference HackerFest 2022. Největší tuzemskou událost orientovanou na IT bezpečnost a etický hacking připravuje Počítačová škola Gopas.

Konference nabídne 7 přednášek předních odborníků na IT bezpečnost a jejím cílem bude poskytnout účastníkům přehled o aktuálních hrozbách, způsobech, jak se na ně preventivně připravit i konkrétních technikách, které mohou využít ve své každodenní praxi. Účastníci také získají přehled o novinkách diskutovaných na stěžejních odborných konferencích a odborných fórech po celém světě.

Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ konference@gopas.cz

Doporučujeme