I Congreso de Competitividad Minera y Sostenibilidad Social

Země konání:
Lima Česká republika
Země určení:
Peru Peru
Typ akce:
Veletrh, výstava
Datum konání:
12. 10. 2020 - 16. 10. 2020

Velvyslanectví ČR v Limě, zahraniční kancelář CzechTrade Lima a Oddělení Amerik MPO zvou české firmy k účasti na virtuálním těžebním veletrhu I Congreso de Competitividad Minera y Sostenibilidad Social, který je připravován Institutem těžebních inženýrů.

Nezbytnými předpoklady účasti na této akci jsou španělsky hovořící obchodní zástupce, relativní časová disponibilita (navzdory časovému posunu) a propagační materiály ve španělském jazyce. Firemní prezentace budou umožňovat promítání slidů, fotografií v galerii, videí, prohlížení a stahování firemních katalogů i chatování s dalšími účastníky.

Pořadatelé mají již potvrzenou účast od řady největších dolů v zemi. Svoji účast dosud potvrdily tyto společnosti: Sociedad Minera Cerro Verde S.A., Minera Yanacocha, Terpel Comercial del Perú, Minera las Bambas S.A., Hudbay Perú S.A.C., Anglo América Perú S.A., Southern Perú Copper Corporation a další.

Veletrh bude příležitostí k diskuzi nad aktuálními tématy, zejména nad post-covidovou proměnou těžebního sektoru v Peru, těžbou a udržitelným rozvojem, vlivem těžby na regionální rozvoj apod.

V případě Vašeho zájmu o participaci a při splnění výše uvedených podmínek účasti na této akci kontaktujte oddělení Amerik MPO (slovakova@mpo.cz) nejpozději do 26. srpna 2020.Kontaktní informace
Pořadatel/gestor

Linda Slováková
Oddělení Amerik/Sekce EU a zahraničního obchodu

+420 224 853 070Pravidelné novinky e-mailem