Zdroj: CzechTrade

IDEF 2023

Agentura CzechTrade uspořádala pro české firmy společnou účast na mezinárodním veletrhu IDEF 2023. Ten je nejvýznamnějším mezinárodním veletrhem v Turecku a sousedních zemích pro obranný sektor. Letos se konal již 16. ročník bienále IDEF.

Datum konání
25.07.2023 - 28.07.2023
Typ akce
Veletrh, výstava
Země určení
Turecko Turecko
Místo konání
Istanbul
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

Turecká armáda má v historickém
kontextu země výjimečné postavení a vždy hrála významnou roli. Dnes patří k nejpočetnějším armádám na světě a je 2. nejpočetnější v rámci NATO. 
Turecko plní závazky v rámci NATO a náklady na armádu dokonce překračují 2 % HDP. V roce 2021 to bylo 20,4 miliardy dolarů, což představovalo podíl 2,69 % HDP.

Zahraniční kancelář CzechTrade Turecko zajistila komplexní servis přípravy a realizace osobní účasti od komunikace s organizátorem veletrhu, přes zajištění výstavní plochy, výstavbu expozice, zařazení do katalogu vystavovatelů, až po veškeré administrativní záležitosti nebo tlumočení během veletrhu.

První den veletrhu byl stánek navštívili generální konzulka ČR v Istanbulu paní Hajflerová, viceprezidentem AOBP pan Hamáček a obchodní rada ČR v Istanbulu pan Daněk.

Více informací a možnost přihlášení: https://www.czechtrade.cz/kalendar-akci.

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Neymon Myslovich Stefani, M.A. / exportní konzultant / stefani.neymon@czechtrade.cz / +420 224 907 527

Doporučujeme