Zdroj: CzechTrade

IDEF 2023

Agentura CzechTrade pořádá pro české firmy společnou účast na mezinárodním veletrhu IDEF 2023. Ten je nejvýznamnějším mezinárodním veletrhem v Turecku a sousedních zemích pro obranný sektor. 

Datum konání
25.07.2023 - 28.07.2023
Typ akce
Veletrh, výstava
Země určení
Turecko Turecko
Místo konání
Istanbul
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

Turecká armáda má v historickém kontextu země výjimečné postavení a vždy hrála významnou roli. Dnes patří k nejpočetnějším armádám na světě a je 2. nejpočetnější v rámci NATO. Turecko plní závazky v rámci NATO a náklady na armádu dokonce překračují 2 % HDP. V roce 2021 to bylo 20,4 miliardy dolarů, což představovalo podíl 2,69 % HDP.

Letos se koná již 16. ročník bienále IDEF. V roce 2021 se jej účastnilo 1 238 společností, 537 tureckých a 701 zahraničních z padesát tří zemí. Akci navštívilo na 68 795 profesionálů z devadesáti čtyř zemí světa.

CzechTrade podporuje firmy při jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě vlastní realizace společné expozice, nabízí doprovodné služby, jakými jsou třeba oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s obchodními partnery.

Společný stánek na této akci je vhodnou alternativou pro firmy zvažující samostatnou účast a šetří náklady. Navíc díky službám zahraniční kanceláře CzechTrade Turecko navštěvují národní stánek zájemci o spolupráci s tuzemskými dodavateli, což zvyšuje šance na úspěšný vývoz. 

Zahraniční kancelář CzechTrade Turecko zajišťuje komplexní servis přípravy a realizace osobní účasti od komunikace s organizátorem veletrhu, přes zajištění výstavní plochy, výstavbu expozice, zařazení do katalogu vystavovatelů, až po veškeré administrativní záležitosti nebo tlumočení během veletrhu. Vám stačí jen přijet s katalogy či vzorky a začít prodávat. 

Registrace na akci byla z důvodu naplnění kapacity ukončena.

Více informací a možnost přihlášení

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Neymon Myslovich Stefani, M.A. / exportní konzultant / stefani.neymon@czechtrade.cz / +420 224 907 527

Doporučujeme