Inovace v čase krize

Dne 24. května 2023 se uskuteční seminář Inovace v čase krize, který pořádá Ministerstvo průmyslu a obchodu ve spolupráci s Úřadem průmyslového vlastnictví a Technologickou agenturou ČR.

Datum konání
24.05.2023
Typ akce
Seminář
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
Ministerstvo průmyslu a obchodu, Na Františku 32, Praha 1
Další akce v kategoriích

Obsah:

Těšit se můžete na příspěvky představitelů Úřadu průmyslového vlastnictví, Technologické agentury ČR, odborníků z akademické sféry, patentových zástupců, advokátů a podnikatelů, kteří se s Vámi podělí o své praktické zkušenosti z oblasti ochrany inovativních řešení. Na semináři se mj. dozvíte nezbytné informace z oblasti ochrany inovací nejen v ČR, ale i v zahraničí, získáte přehled o možnostech ochrany nehmotného majetku podniku, o nových možnostech finanční podpory inovativních řešení, o praktických aspektech ochrany průmyslových práv a jejích úskalích, o klíčovém propojení soukromé sféry s výzkumnými institucemi v rámci proměny vynálezu v komerční produkt a v neposlední řadě o trendech v oblasti patentování.

Určení:

Seminář je určen především inovativním podnikatelům, vývojářům se zájmem o možnosti průmyslově právní ochrany a široké odborné veřejnosti.

Informace:

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Mgr. Eva Karáčová / Oddělení práva EU, Odbor evropského a mezinárodního práva, Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR / karacova@mpo.cz / +420 224 852 073

Doporučujeme