Invest North Macedonia Business Conference

Konference k investicím v Severní Makedonii Invest North Macedonia Business Conference proběhne ve dnech od 21. do 22. září 2023 v Praze.

Datum konání
21.09.2023 - 22.09.2023
Typ akce
Konference
Země určení
Severní Makedonie Severní Makedonie
Místo konání
Hotel Fitzgerald, Vítkova 151/26, Praha 8
Další akce v kategoriích

Akci organizují Česko-makedonská asociace obchodu spolu s Agenturou pro zahraniční investice a podporu exportu Invest North Macedonia, ve spolupráci s The North Macedonia Free Zones Authority (TIDZ), CzechTrade, Ministerstvem zahraničních věcí a Velvyslanectvím Severní Makedonie v České republice.

Dvoudenní akce poskytne informace o investičních příležitostech v Severní Makedonii a B2B část, která bude věnována společnostem ze 4 sektorů: energetika, automobilový průmysl a průmyslová výroba, zemědělství, potravinářství a vinařství, nemovitosti a stavebnictví. Očekává se účast vysokých představitelů z několika státních institucí i podnikatelského sektoru ze Severní Makedonie.

Konference dále představí Severní Makedonii jako atraktivní destinaci pro přístup na společný regionální trh zemí západního Balkánu a poskytne příležitosti pro navázání partnerství mezi českými a makedonskými firmami.

Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Ljiljana Asenov / lasenov@cmac.cz / +420 737 776 677

Doporučujeme