Investiční akademie pro startupy

Investiční akademie je série workshopů agentury CzechInvest pořádaných ve spolupráci s předními českými fondy rizikového kapitálu a experty.

Datum konání
08.11.2022
Typ akce
Seminář
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
HubHub, Panská 2, Praha
Další akce v kategoriích

Cíl:

Cílem je připravit startupy na jejich investiční strategii a na celý průběh investičního procesu. CzechInvest chce startupům přidat sebevědomí v investičním vyjednávání založené na znalosti práva, dopadů volby investiční strategie a reálné hodnoty startupu.

Investoři a právníci mají za sebou stovky dealů a jsou připraveni sdílet teorii a své zkušenosti z praxe, jejichž znalost vylepší vyjednávací pozici startupu. Foundeři se naučí postupovat vědomě, komunikovat jazykem investora, vyšperkovat podklady k vyjednávání a urychlit si tím cestu k nalezení ideálních investičních partnerů.

Během workshopů bude prostor zeptat se na vše, co musí founder znát a dosud se bál zeptat. Bude mít rovněž možnost potkat se s investory a získat zpětnou vazbu na svůj projekt.

Sérii workshopů zakončíte Investiční konferencí. Čekají vás témata globálních investičních trendů a networking s investory.

Témata:

Informace:

  • Workshopy na sebe obsahově i znalostně navazují. Pro získání komplexního know-how je nutná aktivní účast na všech workshopech.
  • Setkání jsou naplánována prezenčně.
  • Další informace a registrace na akademii

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Tomáš Sohlich / Manažer pro investice do startupů, CzechInvest / tomas.sohlich@czechinvest.org / +420 727 941 215

Doporučujeme