Jak využít umělou inteligenci ve firmě

Webinář na téma Jak využít umělou inteligenci ve firmě proběhne dne 24. června 2021 od 09:00 do 13:00.

Datum konání
24.06.2021
Typ akce
Seminář
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
online
Témata
Další akce v kategoriích

Umělá inteligence kompletně mění byznys a společnost, jak ji dnes známe. V rámci konkurenceschopnosti firem je důležité využívat dostupné moderní technologie. Klíčovým momentem je objevení způsobu, jak lze ve firmě umělou inteligenci prakticky využívat a také to, jaký výsledek to může firmě přinést.

Kreativní workshop, pořádaný BIC Plzeň ve spolupráci s nvias, bude zaměřen na obchodní hodnotu umělé inteligence, na příklady jejího využití v praxi a na možnosti, které nám poskytuje, ale zároveň i na limity, které se umělé inteligence týkají. V úvodu budou krátce představeny dotační možnosti v této oblasti.

Určení:

Workshop je určen pro aktivní zástupce malých a středních firem (2 až 3 z různých oddělení, např. vedení, obchod a vývoj), kapacita je omezena. Celá akce bude probíhat prostřednictvím komunikační platformy Discord, techniku bude možné vyzkoušet den před akcí.

Cíl:

Cílem workshopu je objevení potenciálu a hodnoty umělé inteligence pro vaši firmu. Účastníci se prakticky seznámí s technologiemi umělé inteligence ve čtyřech oblastech a vyzkouší si, jak jednoduché je technologie ovládnout.

Informace:

  • Účast na akci je bezplatná, je nutná předchozí registrace nejpozději do neděle 20. června nebo do naplnění kapacity workshopu.
  • Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
M. Skrziszowská / m.skrz@bic.cz

Doporučujeme