JIC 120″ ve Vídni: Smart and Sustainable Energy Solutions

Dne 3. listopadu 2020 proběhne již desátý ročník akce JIC 120‘‘, na které se mohou potkat a navázat kontakt startupy, velké společnosti i vědecké instituce.

Datum konání
03.11.2020
Typ akce
Pracovní setkání
Země určení
Rakousko Rakousko
Místo konání
online
Další akce v kategoriích

Tento ročník ponese název Smart Energy for Industry and Cities a bude se konat letos poprvé ve virtuální podobě. Jak název napovídá, hlavním tématem budou energetická efektivita a úspornost, obnovitelné zdroje a jejich přenosné sítě, ukládání energií, jejich management a bezpečnost. Nad všemi těmito výzvami budou debatovat dodavatelé technologií pro sektor energií, dodavatelé samotných energií a operátoři.

Těšit se můžete také na keynote řečníky z řad velkých hráčů na poli energetiky. O aktuálních projektech pro chytrá města bude mluvit Stefan Kermer z Wien Energie, dodavatele energie pro město Vídeň. Inteligentní městské energetické systémy představí Ines Clarissa Weigl z Aspern Smart City Research, výzkumného centra pro město budoucnosti. Pokud se chcete dozvědět více o možnosti využití nových technologií v oblasti energetiky, diskutovat svůj projekt a nové nápady s potenciálními zahraničními partnery a zjistit více o možnostech grantové podpory, tento event může být právě pro vás.

Webová stránka a registrace na akci

Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor

Doporučujeme