Jihovýchodní Asie a Austrálie: obchodní příležitosti v politickém kontextu

Náměstek ministra zahraničních věcí ČR Martin Tlapa Vás zve na webinář Jihovýchodní Asie a Austrálie: obchodní příležitosti v politickém kontextu, který se bude konat v úterý 18. května 2021 od 10:00.

Datum konání
18.05.2021
Typ akce
Seminář
Země určení
Austrálie Austrálie
Místo konání
online
Další akce v kategoriích

Na webináři vystoupí náměstek ministra zahraniční Martin Tlapa společně s českými velvyslanci v Bangkoku a Canbeře Markem Libřickým a Tomášem Dubem, ekonomickým diplomatem v Hanoji Davidem Jarkulischem, hlavním ekonomem MZV Markem Pyszkem a obchodním ředitelem společnosti Linet pro export Petrem Foitem.

Cíl:

Cílem webináře je přiblížit českým podnikatelům aktuální situaci v regionu v politicko-ekonomickém kontextu s důrazem na regionální specifika, obchodní vztahy, regionální ekonomická uskupení a bariéry obchodu. Vystupující budou debatovat o nutnosti trvalé přítomnosti v regionu, jakožto klíči k úspěšnému působení na trzích Jihovýchodní Asie a Austrálie, ke kterému napomáhá program Projekty na podporu ekonomických aktivit – PROPEA. Praktické zkušenosti v regionu z firemního pohledu přinese zástupce firmy Linet.

Informace:

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Zuzana Gamrotová / odbor ekonomické diplomacie MZV ČR / zuzana_gamrotova@mzv.cz / +420 224 182 846

Doporučujeme