Jindřichohradecké podnikatelské fórum

Agentura pro podnikání a inovace ve spolupráci s Fakultou managementu VŠE a partnery zve všechny zájemce z Jindřichohradeckého kraje na akci s názvem Jindřichohradecké podnikatelské fórum, která se koná ve čtvrtek 16. června 2022.

Datum konání
16.06.2022
Typ akce
Fórum
Země určení
Jihočeský kraj Jihočeský kraj
Místo konání
Fakulta managementu VŠE, Jarošovská 1117, Jindřichův Hradec
Další akce v kategoriích

Jak začít s podnikáním v regionu Jindřichova Hradce? Jak stabilizovat svou firmu nebo jakým způsobem vyhledávat podporu při podnikání? To jsou základní otázky, jejichž odpovědi přinese 1. ročník Jindřichohradeckého podnikatelského fóra. Přednášky, networking, prezentace dostupných forem podpory podnikání, raut.

Jedním ze základních pilířů strategického plánu rozvoje města Jindřichův Hradec je vytvoření prostředí pro rozvoj a podnikání, k čemuž má pomoci i Jindřichohradecké podnikatelské fórum. To usiluje o co největší míru propojení podnikatelů nejen se zástupci města a regionu, ale i s dalšími firmami a organizacemi, které se podporou a pomocí při podnikání zabývají. Jindřichohradecké podnikatelské fórum tak společně s Fakultou managementu Vysoké školy ekonomické v Praze připravuje Město Jindřichův Hradec, Agentura pro podporu investic a podnikání CzechInvest, Jihočeská hospodářská komora a Jihočeský vědeckotechnický park.

Informace:

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Veronika Vašíčková / veronika.vasickova@vse.cz

Doporučujeme