Kariérní dny FEL a FS ČVUT

Hlad po absolventech informatických, elektrotechnických a strojařských oborů z ČVUT na trhu práce neustává. Fakulta strojní (FS) ČVUT a Fakulta elektrotechnická (FEL) ČVUT v Praze vycházejí firmám vstříc uspořádáním druhého ročníku Kariérních dnů.

Datum konání
28.03.2023 - 29.03.2023
Typ akce
Veletrh, výstava
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
Fakulta strojní a Fakulta elektrotechnická ČVUT v Praze, Technická 4 a 2, Praha 6
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

Cílem Kariérních dnů je umožnit přímý kontakt tří tisíc studentů FEL a dvou a půl tisíc studentů FS se zaměstnavateli nejrůznějších velikostí, počínaje giganty českého průmyslu až po malé progresivní startupy.

Na letošních Kariérních dnech obsadí zástupci osmdesátky společností ve dnech 28. a 29. března prostory obou fakult. Hlavními partnery budou společnosti ČEZ, Škoda Auto, GE, Bosch, Valeo, Continental, Rohde & Schwarz, Qminers, ÚJV a Altron. Na programu budou prezentace firem, přednášky, skupinové i individuální diskuze a workshopy.

Zástupci firem budou studentům po oba dva dny k dispozici od 09:00 do 16:00 na chodbách u poslucháren obou fakult. Součástí Kariérních dnů Fakulty strojní a elektrotechnické ČVUT bude i doprovodný program, ve kterém firmy v prezentacích či workshopech osloví studenty prostřednictvím svých odborných témat.

Podrobnější informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Ing. Libor Beránek, Ph.D. / libor.beranek@fs.cvut.cz / +420 224 352 612

Doporučujeme